tedliler forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

topal milli güvenlikçi ve bisküvi

5 posters

topal milli güvenlikçi ve bisküvi Empty topal milli güvenlikçi ve bisküvi

Mesaj  bogigugi Salı Eyl. 25, 2007 7:58 pm

Lise 2 nin sonlarına doğru havalar ısınmış, milli güvenlik derslerinin sınavları bitmişti. Ders işlerkende pek sallanmayan ve ders yaptırılmıyan topal milli güvenlik hocamız Necdet Zincirkıran, hepten iplenmiyordu. Dersler de çoğunlukla boş geçiyor ve biz ya konuşuyor ya da müzik dinliyorduk. Yine öyle bir günde Necdet sınıftan içeri girdi ve önündeki açık negro bisküvisinden bir adet alıp arkasına gizledi, selam verdi ve oturduk. O da yerine geçince kimsenin bakmadığını düşündüğü bir anda bunu tek lokmada yuttu. Biz buna birkaç kişi dikkat ettik ama sesimizi çıkarmadık. Hayır adam "Yavrum alıyorum bir tane" dese tüm paketi veririz ama bu olay bize şeytanca bir fikir verdi. Twisted Evil

Ertesi hafta yine onun dersine kapı yakınındaki sıraların önüne bi paket bisküvi koyduk. Ben bunlardan bir tanesini aldım ve içine Dilşah'ın portakal aromalı dişmacununu koydum Very Happy. Bu bisküviyi de paketin en dışına, kolay alınabilecek biryerine yerleştirdim. Hemen hemen tüm sınıfın haberi vardı durumdan ve herkes birşey belli etmemek için gayet normal davrandı. Zil çaldı adam girdi sınıfa. Zil ile birlikte öğrencinin toparlanmak için harcadığı o 3-5 saniye içinde avına yaklaşan kartal gibi bizim bizküviyi gözüne kestirdi ve koluyla adeta pike yapıp hemen arkasına sakladı (belgesel anlatıyorum mübarek Smile). Tabi o görülmedim zannediyor ama tüm sınıf olayın bilincinde. Necdet yerine oturdu ve bizim ilgilenmediğimizi zannettiği o 1 saniyede ağzına attı bizim portakal aromalı dişmacunlu bisküviyi Very Happy Razz. Aynı saniye içinde de yüzü limon yemiş gibi buruştu, konuşamadı 5-6 saniye. Tabi biz o anda nası yarılıyoruz adamın yüzünün halini gördükçe. Hatta yanımda Gerçek vardı, epey bi yarılmıştık adama Very Happy. O konuşamazken yanına Öykü gitti yanılmıyorsam ve bişeyler sormaya başladı. Adam konuşamıyor ama erkekliğe bok sürmemek için peçeteye falan tüküremiyor da Laughing. En sonunda normale döndü ve bisküvinin tadının nekadar kötü olduğunu ifade eden bişeyler geveledi ağzında. Köfte epey iyi hatırlar o günü bu arada Wink. O günün, TED anılarım arasında özel bir yeri vardır.

Buyrun bu da yüce şahsiyetin resmi:
topal milli güvenlikçi ve bisküvi Nkdahabeterlerinidegrdjl5.th

En son tarafından Salı Eyl. 25, 2007 8:28 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
bogigugi
bogigugi
Normal Tedli

topal milli güvenlikçi ve bisküvi Empty Geri: topal milli güvenlikçi ve bisküvi

Mesaj  Admin Salı Eyl. 25, 2007 8:17 pm

bogigugi demiş ki:Lise 2 nin sonlarına doğru havalar ısınmış, milli güvenlik derslerinin sınavları bitmişti. Ders işlerkende pek sallanmayan ve ders yaptırılmıyan topal milli güvenlik hocamız Necdet Zincirkıran, hepten iplenmiyordu. Dersler de çoğunlukla boş geçiyor ve biz ya konuşuyor ya da müzik dinliyorduk. Yine öyle bir günde Necdet sınıftan içeri girdi ve önündeki açık negro bisküvisinden bir adet alıp arkasına gizledi, selam verdi ve oturduk. O da yerine geçince kimsenin bakmadığını düşündüğü bir anda bunu tek lokmada yuttu. Biz buna birkaç kişi dikkat ettik ama sesimizi çıkarmadık. Hayır adam "Yavrum alıyorum bir tane" dese tüm paketi veririz ama bu olay bize şeytanca bir fikir verdi. Twisted Evil

Ertesi hafta yine onun dersine kapı yakınındaki sıraların önüne bi paket bisküvi koyduk. Ben bunlardan bir tanesini aldım ve içine Dilşah'ın portakal aromalı dişmacununu koydum Very Happy. Bu bisküviyi de paketin en dışına, kolay alınabilecek biryerine yerleştirdim. Hemen hemen tüm sınıfın haberi vardı durumdan ve herkes birşey belli etmemek için gayet normal davrandı. Zil çaldı adam girdi sınıfa. Zil ile birlikte öğrencinin toparlanmak için harcadığı o 3-5 saniye içinde avına yaklaşan kartal gibi bizim bizküviyi gözüne kestirdi ve koluyla adeta pike yapıp hemen arkasına sakladı (belgesel anlatıyorum mübarek Smile). Tabi o görülmedim zannediyor ama tüm sınıf olayın bilincinde. Necdet yerine oturdu ve bizim ilgilenmediğimizi zannettiği o 1 saniyede ağzına attı bizim portakal aromalı dişmacunlu bisküviyi Very Happy Razz. Aynı saniye içinde de yüzü limon yemiş gibi buruştu, konuşamadı 5-6 saniye. Tabi biz o anda nası yarılıyoruz adamın yüzünün halini gördükçe. Hatta yanımda Gerçek vardı, epey bi yarılmıştık adama Very Happy. O konuşamazken yanına Öykü gitti yanılmıyorsam ve bişeyler sormaya başladı. Adam konuşamıyor ama erkekliğe bok sürmemek için peçeteye falan tüküremiyor da Laughing. En sonunda normale döndü ve bisküvinin tadının nekadar kötü olduğunu ifade eden bişeyler geveledi ağzında. Köfte epey iyi hatırlar o günü bu arada Wink. O günün, TED anılarım arasında özel bir yeri vardır.

bunu bi de siz boğaç tan canlı canlı dinleyin bi de şu çamaşır asma muhabbeti vardı onu da anantsanaaaa Very Happy
Admin
Admin
Admin

https://tedlilerforum.yetkin-forum.com

Mesaj  bogigugi Salı Eyl. 25, 2007 8:30 pm

onu da farklı başlıkta yazarım Wink Necdet anısı çoktur C sınıfının Cool
bogigugi
bogigugi
Normal Tedli

Mesaj  Faz1l Salı Eyl. 25, 2007 8:41 pm

boac su anda sandalyeden dusmek uzereyim gulmekten.

biz 1 nisanda 1 hocayi ayarlayip rahmettulah in dersine sokmustuk o da benim dersim deil miydi yau diyip gitmisti muehuaehaue

Faz1l
Nanay

Mesaj  onurbilsel C.tesi Ekim 13, 2007 11:41 pm

abi hatırlamam mı? SmileSmileSmileSmile

onurbilsel
Nanay

Mesaj  ceza Perş. Mayıs 31, 2012 2:21 pm

bu konuyu kim açtı kaç mezunu

ceza